Parafia Smardzowice

Strona poświęcona parafii Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach. Atualności, historia, galeria i inne informacje o naszej wspólnocie parafialnej.

OVERVIEW

The web page parafiasmardzowice.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the better). We have downloaded twelve pages inside the web page parafiasmardzowice.pl and found twenty-two websites linking to parafiasmardzowice.pl.

PARAFIASMARDZOWICE.PL TRAFFIC

The web page parafiasmardzowice.pl is seeing a variation amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for parafiasmardzowice.pl

Traffic ranking (by month) for parafiasmardzowice.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiasmardzowice.pl

LINKS TO PARAFIASMARDZOWICE.PL

WHAT DOES PARAFIASMARDZOWICE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiasmardzowice.pl Mobile Screenshot of parafiasmardzowice.pl Tablet Screenshot of parafiasmardzowice.pl

PARAFIASMARDZOWICE.PL SERVER

I found that a single page on parafiasmardzowice.pl took one thousand nine hundred and six milliseconds to download. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider parafiasmardzowice.pl not secure.
94.124.9.53

We diagnosed that parafiasmardzowice.pl is using the Apache server.

Parafia Smardzowice

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Cianowice, Maszyce, Niebyła, Smardzowice,." I viewed that the web site also said " 76 8493 0004 0000 0062 2680 0001." They also said " Niedziele i święta 700, 1000, 1200, 1700. Poniedziałki, środy i piątki 1700. Czynna jest od poniedziałku do soboty po Mszy św. Zgłoszenia o pogrzebie lub do chorego o każdej porze dnia." The meta header had parafia Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach as the first search term. This keyword is followed by Smardzowice, MB Różańcowa, and MB Smardzowicka which isn't as important as parafia Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach. The other words they uses is kościół w Smardzowicach. parafia Smardzowice is included and might not be viewed by search parsers.

SEE SUBSEQUENT WEB PAGES

Parafia św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Ks Tomasz Żołna - wikary. 1997 BRLN W parafii od 30 sierpnia 2015. Ks Łukasz Nawrot - wikary. 2009 BRLN W parafii od 29 sierpnia 2016. Ks dr Łukasz Michoń rezydent.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie k. Śmigla Archidiecezja Poznańska

Bartłomieja Apostoła w Starym Bojanowie. Maryja jest wzorem zaufania Bogu. Żadna kobieta do tej pory nie otrzymała przywileju, by zostać Matką Syna Bożego. Pan Jezus ukazuje się Apostołom.

Parafia Stary Białcz Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

ŻYCZENIA Z OKAZJI WIELKIEJ NOCY 2018. Tak, jak zapowiedział! ŚWIĘCENIE POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY 2018. Gdy już zakończymy święty Post Paschalny i. We Mszy Świętej Wielkanocnej, powrócimy z radością do naszych domów na wspólny świąteczny posiłek. Dzisiaj prosimy Chrystusa, aby pobłogosławił pokarmy na nasz stół wielkanocny. GRÓB PAŃSKI W ŚWIĄTYNI BIAŁECKIEJ. W ZWIĄZKU Z WIELKIM POSTEM 2018.

Ogłoszenia - Parafia św. Brata Alberta w Jaworze

Sobota, 16 kwietnia 2016. 10 1020 3017 0000 2102 0191 4837. II Niedziela Wielkanocna - Święto Miłosierdzia Bożego. Jest to Dzień Świętości Życia - modlimy się o ochronę życia od chwili poczęcia do naturalnej śmi.